Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

Szántó Imre: A végvári rendszer kiépítése és fénykora Magyarországon. 1541-1593. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15727.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15728.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15729.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15730.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15731.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15732.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
H. Kolba Judit-Hapák József: Egyházak kincsei Magyarországon. Budapest, 2008, Kossuth Kiadó. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15733.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
15734.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balla Ignác: A Rothschildok. Karriérek. Bp.,1912, Karriérek Kiadóhivatal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, lapszéli folttal.
15735.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tarnai Andor: A magyar nyelvet írni kezdik. Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15736.

Tarnai Andor: "A magyar nyelvet írni kezdik." Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15737.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. Bp., 2008, Kossuth. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15738.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft