Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

16512.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16514.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Magyar levéltáros életpályák a XIX-XX. században. Szerk.: Sipos András. Bp.,2004, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötés.
16515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16516.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. J. F. Horrabin rajzaival. Bp., 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címlapon szakadással.
16518.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  A. Z. Manfred: Naplóleon. Fordította Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth-Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Veress D. Csaba: Napóleon hadai Magyarországon. 1809. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, foltos lapokkal.
16519.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16521.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón hajtásnyomokkal, a borító jó állapotban.
16522.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16523.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16525.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Vosberg-Rekow: Die Politik der Handelsverträge in ihren Grundzügen gemeinfasslich dargestellt. Schriften der Centralstelle für Vorbereitung von Handelsverträgen. III. Heft. Berlin, 1898, Siemenroth&Troschel, VIII+189 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
16526.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft