https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Minikonyvek~1500020/Rulein-von-Calw-Kiskonyv-a-banyaszatrol-Bergbuchlein-Megjelent-1500-korul-Rendszeres-es-~II2062586
2062586
17463
359
Books: Minibooks
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Rulein von Calw: Kiskönyv a bányászatról. Bergbuchlein (Megjelent 1500 körül). Rendszeres és hasznos kis könyv a bányászatról ( a 16. század elejéről.) Miskolc, 1987, "Péch Antal" Miniatűrkönyv Gyűjtő Klub. Kiadói vászon-kötés, fém plakettel. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert