https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 41

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vallomások a holtak házából. Ujszászy István vezérőrnagynak a 2 vkf. osztály és az Államvédelmi Központ vezetőjének az ÁVH fogságában írott feljegyzései. Bp.,2007, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára-Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16626.

Vallomások a holtak házából. Ujszászy István vezérőrnagynak a 2 vkf. osztály és az Államvédelmi Központ vezetőjének az ÁVH fogságában írott feljegyzései. Bp.,2007, Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltára-Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
1
F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
16627.

F. W. Hirst-J.E. Allen: Britisch War Budgets. Economic and Social History of The World War. London-New Haven, 1926, Humphrey Milford-Oxford University Press-Yale University Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Halápi János: A haza szolgálatában. Bp., 1970. Zrínyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. KIs szakadás rajta.
16628.

Halápi János: A haza szolgálatában. Bp., 1970. Zrínyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. KIs szakadás rajta.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban!  Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.
16629.

1991-1992 A Militaria Modell Magazin gyűjtőszáma. Bp., Magor. Papírkötés. Rossz állapotban! Számos kijáró oldallal, számos hiányzó oldallal (1. szám 4-9. oldalak között, 2. szám 22-27. oldalak között, 3. szám címlap-7. oldalak között, 4. szám 20-25. oldalak között, 5. szám 20-27. oldalak között, 6. szám.15/16,19/20 oldalak, 7. szám. 8-15., 18-23. oldalak között, 8. szám. 16-25. oldalak között, 9. szám. 14-23. oldalak között.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
16630.

Der Völkerkrieg. III-IV. Szerk.: E. H. Baer. Stuttgart-Wien,é.n.,Julius Hoffmann-Österreichisches Verlags-Institut. Német nyelven. Kiadói kopott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16631.

Balogh Gyula-Móricz Lajos: Honvédelmi miniszterek. 1944-1990. Bp.,1990,Zrínyi. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták.
16632.

Theodor Plivier: Sztalingrád. Fordította: Kállay Miklós. Bp., 1945, Athenaeum. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborítót az átkötéskor felhasználták.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kronprinz Wilhelm: Meine Erinnerungen aus Deutschlands Heldenkampf. Berlin, 1923, Mittler&Sohn, XII+371+1 p+ 4 térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
16633.

Kronprinz Wilhelm: Meine Erinnerungen aus Deutschlands Heldenkampf. Berlin, 1923, Mittler&Sohn, XII+371+1 p+ 4 térkép. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
16634.

B. M. Saposnyikov: Hadtudományi írások. Fordította: Benda Kálmán. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
16635.

Csonkaréti Károly: Hadihajók a Dunán. Bp., 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
16636.

Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.
16637.

A hadtudomány általános elmélete és hadművészet. Szerk.: Kocsis Bernát. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A könyv a Magyar Néphadseregben belső használatra lett kiadva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz