Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

[Németh József] Fűzfa András: Életöm istóriája mög más ögyebek. Kaposvár, 1927. Keresztény Ny. Rt. 95+(1)p. Egészoldalas rajzokkal.Rajzos, kiadói papírborítóban.
17593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hegedűs Lóránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp., é.n. Athenaeum Kiadói illusztrált papírkötésben.
17594.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Komáromi János: Jubileuma. Aláírt példány. Bp., 1934. K.J. Jubileumi bizottsága. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17595.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Somogyi János: Májusfa. Aláírt példány. Bp., é.n. Őserő folyóirat. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Siklóssy László: Az audiencia. Budai történet 1795-ből egy felvonásban, előjátékkal. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., (1926), Hungária, 23 p. Kiadói zsinórfűzött, illusztrált papírkötésben, a borító kissé foltos, a hátsó borítón hiánnyal. Számozott (200/58.) példány, aláírás nélkül.
17597.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hosszu Zoltán: Dani bá. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.
17598.

Hosszu Zoltán: Dani bá'. Márton Ferenc illusztrációival. Bp., 1932, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Monoriné Rohlik Erzsébet: A varázserejű hímestojás. Bp.,1990, Neutron, 94 p.+XVI t. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált
17599.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17600.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja) + [6] + 191 + [5] + 26 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), sérült gerinccel,
17601.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tóth Béla: Szájrul-szájra. Akadémia Kiadó reprint sorozata. Bp., 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, hullámos lapokkal. Reprint kiadás.
17602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Manfred Schulz: Pipázók könyve. Ford.: Szabó László Zsolt. Bp.,1991,ÁKV. Kiadói kartonált papírkötés.
17603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ádám Tamás: Máglyák ideje. Tapolca-Diszel, 2006,Jambuska. Kiadói papírkötés. Dedikált.
17604.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft