Siklóssy László: Az audiencia. Budai történet 1795-ből egy felvonásban, előjátékkal. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., (1926), Hungária, 23 p. Kiadói zsinórfűzött, illusztrált papírkötésben, a borító kissé foltos, a hátsó borítón hiánnyal. Számozott (200/58.) példány, aláírás nélkül.
Kiss József Költeményei. Bp., [1897], Révai Irodalmi Intézet Rt., Franklin-Társulat Nyomdája, 1 t. (a költő portréja) + [6] + 191 + [5] + 26 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Illusztrációi miatt híres, fontos könyv. Az illusztrációkat az egy évvel korábban indult nagybányai művésztelep alapító festőművészei készítették. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Kiadói díszes, dúsan aranyozott, festett, illusztrált, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, (Gottermayer Nándor Könyvkötői Műintézet, Budapest), sérült gerinccel,