Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1871,Heckenast Gusztáv, XII+4+334+2 p. Kiadó aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kijáró díszcímlappal, hiányos rézkapoccsal, foltos lapokkal.
17557.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Jókai Mór: Színművek I-III. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1895, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17558.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jókai Mór: Török világ Magyarországon. I-II. köt. Jókai Mór összes művei Nemzeti kiadás. Bp., 1894, Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapszélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
17559.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17560.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17561.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Péter I. Zoltán: Látva lássanak... Ady Endre Nagyváradon. Bp.,1993, Széphalom. Kiadói papírkötés.
17562.

Péter I. Zoltán: "Látva lássanak..." Ady Endre Nagyváradon. Bp.,1993, Széphalom. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17563.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17564.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ady Endre összes versei. Bp.,é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói papír-kötés, kissé sérült gerinccel
17565.

Kikiáltási ár:
800 Ft
József Attila kéziratai és levelezése. Katalógus. Összeállította: M. Róna Judit. Klasszikus Magyar Írók Kéziratainak és Levelezésének Katalógusai 1. Bp.,1980, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17566.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
József Attila: A legutolsó harcos. A költő kéziratos verseskönyvének hasonmása. Dr. Tóth Ferenc: József Attila. A legutolsó harcos c. versesgyűjteményéről. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, és kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
17567.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
József Attila válogatott levelezése. Új Magyar Múzeum. 11. Bp., 1976, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17568.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft