Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp.,1911, Franklin. Kiadói egészbőr kötésben.
17641.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17642.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Udvardi István: Muzsikáló Podmaniczkyak - Rekviem a város atyjáért. Kamermayer Károly emlékére. Veszprém, 2002. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált.
17643.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bierbaum, O.J.: Fünfundzwanzig Jahre Münchner Hoftheater-Geschichte. Ein Rückblick auf die fünfundzwanzigjährige Amtsführung des Freiherrn Karl von Perfall als Leiter der Münchner Hofbühnen. München, 1892., Albert, Kiadói kissé kopott egészvászon kötés. Két ex librissel.
17644.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tanulmányok. Nyugat könyvtár első kiadású műveket tartalmazó kolligátum: Babits Mihály: Két kritika, Bródy Sándor: Lárvák, Hatvany Lajos: Gyulai Pál estéje. Radó Sámuel: A politikai Robinson, Ernest Renan: Az akropoliszi ima. Zsidó faj, zsidó vallás, Henriette néném. Vaknyomott vászonkötésben.
17645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Somlyó György: Cantata tremenda. Géniusz Könyvek, 2000. Dedikált! Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. Könyvárusi forgalomba nem került, 100 pld.  Szántó Tibor (1912-2001) Kossuth-díjas magyar könyvművész, grafikus - egyik utolsó - dedikációjával!
17646.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Paul Lendvai: Három élet. Beszélgetés Mihancsik Zsófiával. Bp.,2012,Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Paul Lendvai (1929-) által aláírt példány.
17647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
17648.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Lénárd Ferenc: A problémamegoldó gondolkodás. Bp.,1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban. A szerző által dedikált.
17649.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Arthur Koestler: A láthatatlan írás Osiris Kiadó, 1997. Kiadói papírkötésben
17650.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Amor Sanctus. Szent Szeretett könyve. Középkori himnuszok latinul és magyarul. Fordította Babits Mihály. Bp., 1948, Officina. Kiadói papírkötésben
17651.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!  Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben
17652.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft