Z. Soós István (1900-2002): Házak a domboldalon 1923. Akvarell, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Z-Soos-Istvan-1900-2002-Hazak-a-domboldalon-1923-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keret~II2037791
2037791
10171
359
Leírás: Z. Soós István (1900-2002): Házak a domboldalon 1923. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm
: karap_norbert