Pataky Béla (1932- ): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett ker... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pataky-Bela-1932-Halaszok-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-14-5C39719-5-cm~II2062244
2062244
10142
359
Leírás: Pataky Béla (1932- ): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben,14,5×19,5 cm
: turóczi_márk