Zsolnay rózsamintás porcelán mélytányér, matricás, jelzett, kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-rozsamintas-porcelan-melytanyer-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-23-5-cm~II2060583
2060583
11218
358
Leírás: Zsolnay rózsamintás porcelán mélytányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23,5 cm
: tánczos_gábor