Porcelánt kis tárgyak, nagy része jelzett, apró kopásnyomokkal, 12×8-1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Porcelant-kis-targyak-nagy-resze-jelzett-apro-kopasnyomokkal-12C3978-15C39713-cm-osszesen-8-d~II2060074
2060074
11307
358
Leírás: Porcelánt kis tárgyak, nagy része jelzett, apró kopásnyomokkal, 12×8-15×13 cm, összesen: 8 db
: turóczi_márk