Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-m-20-cm~II1991211
1991211
11250
358
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Hollóházi virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 20 cm.
: tánczos_gábor