Vallauris francia kínálótál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, ap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Vallauris-francia-kinalotal-kezzel-festett-mazas-fajansz-jelzett-apro-kopas-nyomokkal-42~II2060562
2060562
11134
358
Art-ceramics
Leírás: Vallauris francia kínálótál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, apró kopás nyomokkal, 42×30 cm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: