19006.
358. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Aranyozott ezüst(Ag) szív medál, jelzett, kopásnyomokkal, 2,5×2,5 cm, nettó: 6,8 g