1879 Deák Farkas: Magyar hölgyek leveleiről. Értekezések a Társadalmi Tudományok Köréből. V. köt. IX. sz. Bp., 1879, MTA, 25 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
1897 Orvosi Heti Szemle XII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(január-június.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal, kopott borítóval.
1892 A Komárom-Vármegyei és Komárom Városi Történeti és Régészeti Egylet 1892. évi jelentése. Szerk.: Gyulai Rudolf. VI. évf. Komárom, 1893, Ziegler Károly-ny., szakadozott,hiányos hátsó borítóval és utolsó lappal, 56 p.
1892 Boston Illustrated. Photographs in black. New York, 1892, A. Wittemann, 2 p.+32 t. (Fekete-fehér fotók.) Angol nyelven. Aranyozott, festett haránt-alakú fűzött egészvászon-kötés.