1944 Városok Lapja. Város politikai hetilap. Szerk.: Lukács Ödön. A Magyar Városok Orsz. Szövetségének és a Városi Mérnökök Orsz. Szövetségének hivatalos lapja.április. májusi szám, középen hajtásnyommal.
1945 Magyar Közlöny 49.,53-61.,63-64.,71.,79. számai, összesen 14 db, 1945. jún. 12. - júl. 18., Szerk.: Szabó Zoltán. Bp., Magyar Állami Nyomda. Közte szakadozott, sérült, egy szám hiányos.
1945 Szabad május elseje. 1945. május 1. Magyar Kommunista Párt - Szociáldemokrata Párt - Szabad Szakszervezetek. Propagandakiadvány rengeteg érdekes fotóval. Képszerkesztő: Byssz Róbert. Bp., Forrás Nyomda, 136 p. Papírkötésben, jó állapotban.
1947-1969 Vegyes propaganda nyomtatvány tétel, db:
Rákosi Mátyás (1950) és Kádár János (1969) beszámolói, Forradalmak tűzében, 48-as Országos Kultúrverseny ...stb.