https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 36

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Dr. Takács Menyhért: Emlékbeszéd Dr. Fischer-Colbrie Ágoston kassai püspök fölött. Kassa, 1925, Közigazgatási Könyvnyomda, 36 p. Kiadói papírkötés.
17254.

Dr. Takács Menyhért: Emlékbeszéd Dr. Fischer-Colbrie Ágoston kassai püspök fölött. Kassa, 1925, "Közigazgatási" Könyvnyomda, 36 p. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.
17255.

Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton-tokban. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Katolikus írók új magyar kalauza. Szerk.: Dr. Almásy József. Bp.,(1940), Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.
17256.

Katolikus írók új magyar kalauza. Szerk.: Dr. Almásy József. Bp.,(1940), Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebregen,é.n.,Bijbel-Kiosk. Kiadói egészvászon-kötésben.
17257.

G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebregen,é.n.,Bijbel-Kiosk. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17258.

Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: Imhol az ember..., Dr. Domján János: A könyvek könyve. I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
17259.

Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: "Imhol az ember"...", Dr. Domján János: A "könyvek könyve." I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17260.

Cseri Kálmán: A kegyelem harmatja. Bp.,2014, Harmat. Kiadói kartonált papírkötés.+Raymond A. Moody: Élet az élet után. Gondolatok a halál utáni életről. Fordította: Dr. Kisnemes János. Bp.,1988,Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott s kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok s cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
17261.

Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.
17262.

Bíró Sándor et al.: A magyar református egyház története. Bp., 1949, Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán folttal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.
17263.

Szentiványi Róbert: A századok halhatatlan királya. Szeged, 1943, Szegedi Új Nemzedék Lapvállalat Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, szakadt, kissé hiányos gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Franz Seraph Schmid: Christkatholisches Hausbuch. II. rész. Wien, 1866, Carl Sartori, 1 t.+688+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17264.

Franz Seraph Schmid: Christkatholisches Hausbuch. II. rész. Wien, 1866, Carl Sartori, 1 t.+688+4 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szenci Molnár Albert: Psalterium Ungaricum. Szent Dávid királynak és prófétának százötven zsoltári. Borsos Miklós rajzaival. A szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Győri János. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17265.

Szenci Molnár Albert: Psalterium Ungaricum. Szent Dávid királynak és prófétának százötven zsoltári. Borsos Miklós rajzaival. A szöveget gondozta, az utószót és a jegyzeteket írta: Győri János. Bp.,1984,Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz