Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózs... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500036/Brunton-Paul-Egyiptom-titkai-Forditotta-Gal-Andor-Bp-en-Rozsavolgyi-Kiadoi-felvas~II1911643
1911643
15545
358
Books: Travelling, Local History
Leírás: Brunton, Paul: Egyiptom titkai. Fordította: Gál Andor. Bp., é.n., Rózsavölgyi. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: tánczos_gábor