A Kisbirtokosok Országos Földhitelintézetének ötven éves működése. 1880-1929. Összeáll.: Hunyady Ferenc. Bp.,1930, (Légrády-ny.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, az utolsó lap hiányos,