Dr. Vargha Kálmán-Makhult Mihály: A konstrukciós munka fejlesztése. Nomogrammok alkalmazása az iparban. A Vargha-féle nomogrammrendszer ismertetése. Bp.,1962, KGM Műszaki Tájékoztató és Propaganda Intézet, 66 p. + 2 melléklettel. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban.