Balás-Piry László, dr.: Hitler művészei
Bp., (1941). Stádium. 141+(2) p.+56 t. Az 56 táblán összesen 142 fényképpel illusztrálva. Címlap hiányzik, egy lapon szakadás. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben kiadott Tiltott Könyvek Listáján! Kiadói, kissé kopott aranyozású félvászon kötésben. Címlap hiányzik, egy lapon szakadás.