Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 112
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2055796
16629
358
Books: Architecture, Art
Sárádi Kálmán: Kovácsműves alkotások. Bp., 1981, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2057285
16630
358
Books: Architecture, Art
Richard Friedenthal: Leonardo. Életrajz képekben. Fordította:G. Beke Margit. Bp., 1975, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1834649
16631
358
Books: Architecture, Art
Kósa Zoltán: Kenzo Tange. Architektúra. Bp.,1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói nylon-kötés, foltos, dohos. 2060511
16632
358
Books: Architecture, Art
Johannes Itten: A színek művészete. A szubjektív élmény és objektív megismerés, mint a művészethez vezető utak. Tanulmányi kiadás. Fordította Karátson Gábor. Bp.,2000, Göncöl. Kiadói kartonált papírkötés. 2059480
16633
358
Books: Architecture, Art
Martin Häussermann: 1001 karóra 1925-től napjainkig. Bp., 2002. Alexandra. Kiadói kartonálásban 2039055
16634
358
Books: Architecture, Art
1934 A M. Kir. Operaház évkönyve. 50 éves fennállása alkalmából. 1934-1935. Bp., M. Kir. Operaház,(Globus-ny.) Papírkötés. 2059763
16635
358
Books: Architecture, Art
Kállai Ernő: Cézanne és a XX. század konstruktív művészete. Bp., 1944, Anonymus. 146 p. Egészoldalas képekkel illusztrált. Kiadói papírborítóban, kissé sérült gerinccel, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól. 2060514
16636
358
Books: Architecture, Art
Enric Balasch: Gaudí. h.n., 2008, Ediciones Aldeasa. Kiadói papírkötés, angol nyelven. Gazdag képanyaggal./ Paperbinding, in English language. 2059817
16637
358
Books: Architecture, Art
Paulina Éva: Zenészballada. Dedikált! Bp., 1986. Magvető Kiadói papírkötés 2059545
16638
358
Books: Architecture, Art
2 német nyelvű művészeti könyv: Max Liebermann: Degas. Berlin, 1922. Cassirer. Der Kupferstich von Hans W. Singer. 2058342
16639
358
Books: Architecture, Art
Módos Gábor: Akt-album. A bevezetőt írta és lektorálta: Végvári Lajos. Bp., 1987, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés. 2033656
16640
358
Books: Architecture, Art
Hemző Károly: Lódobogás. Bp.,1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft