Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/358/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500056/Salamon-Bela-Hej-szinmuvesz-Bp-1939-Szerzoi-kiadas-Elso-kiadas-Kiadoi-illusztral~II2057191
2057191
17419
358
Leírás: Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal. A szerző által dedikált!
: tánczos_gábor