Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
10,14 EUR, 10,91 USD

Leírás:

Arany János munkái I-VI. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Riedl Frigyes. Bp.,é.n.,Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.