4 db hasznos Reader's Digest Válogatás könyv: Ötletek, jó tanácsok, megoldások bármire (Gyakorlati tudnivalók A-tól Z-ig); EGészséges csontok, izom és izületek; Az otthon díszei, Varászlatos Föld körüli utazás.
Cseres Tibor: Here-báró, Ember fia és farkasa, Fekete rózsa. Bp., 1982. Szépirodalmi . A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Fekete Gyula: Április, május, június. Bp.,1983,Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
Tóth Árpád összes versfordításai. Sajtó alá rendezte és bevezette: Szabó Lőrinc. Bp.,1942,Révai. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben.
William Shakespeare: A makrancos hölgy. Shakespeare összes színművei. XI. Vígjátékok V. Fordította: Lévay József. Bevezetéssel, és jegyzetekkel ellátta: Heinrich Gusztáv. Bp.,1914, Franklin, 185 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopásnyomokkal.