1904 Kolozsvár, Cluj; Mátyás király szobor (Fadrusz János magyar szobrászművész alkotása). Kiadja Kováts P. Fiai 175. sz. / Monumentul Matia Corvin / statue of Mathias Rex, King Matthias Corvinus, monument (EK)
1906 Kolozsvár, Cluj; Mátyás király tér és szobor, Szent Mihály templom, üzletek / square, church, shops, statue of Mathias Rex, King Matthias, monument (EK)
Kolozsvár, Cluj; Mátyás király szobor. Kiadja Schuster Emil / Statuia lui Mateiul Corvinul / Mathias Rex statue, Matthias Corvinus (kopott sarkak / worn corners)
1942 Kolozsvár, Cluj; Mátyás király szobra, Nemzeti színház, Deák Ferenc utca, Horthy Miklós út, "Erdély visszatér" díszkapu / statue of Matthias Corvinus, theatre, streets, irredenta decorated gate
Kolozsvár, Cluj; Hitler Adolf tér, országzászló, Nemzeti színház magyar zászlóval és címerrel / square, Hungarian flag, theatre with Hungarian coat of arms