5 db MODERN szovjet képeslapfüzet összesen 97 használatlan képeslappal: állatok, tengeri élet, ásványok, hegyvidék, kastély belsők / 5 modern Soviet postcard booklets with 92 postcards: animals, sealife, minerals, castle interior, mountains
66 db modern vallásos témájú üdvözlőlap, karácsonyi lapok, pápák, közte 8 db régi képeslap / 66 modern religion-themed greeting cards, Christmas cards, popes, among them 8 pre-1945 postards, lithos
34 db MODERN használatlan szovjet motívumlap: katonai repülőgépek és hadihajók / 34 modern unused Soviet motivecards: military aircrafts and battle ships (non PC)
25 db MODERN magyar fekete-fehér városképes lap az 1950-es és 1960-as évekből / 25 modern Hungarian black and white town-view postcards from the 50's and 60's