Erdély Tételek száma: 353
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2057452
21581
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T4
Herkulesfürdő, Herkulesbad, Baile Herculane; Lívia nyaraló. Divald Károly 901. sz. / Villa Livia. Art Nouveau (apró lyukak / pinholes) 2054924
21582
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1918 Herkulesfürdő, Herkulesbad, Baile Herculane; Gyógyterem / Cursalon / spa, baths 1990185
21583
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1941 Homoródfürdő, Baile Homorod (Szentegyháza, Vlahita); nyaralók, villák / villas (EK) 2056366
21584
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
Homoródfürdő, Baile Homorod (Szentegyháza, Vlahita); Clotild forrás / spring (EK) 2058859
21585
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1904 Jegenye, Leghia; Jegenye fürdő, nyaraló. Kiadja A. Sonnenfeld / spa, villa + "1904 EGERES" 2058060
21586
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Kágya, Nagy-Kágya, Cadea; Érmelléki Első Szőlőoltvány-telep reklámlapja / grape and vine plantation advertisement card (EK) 1753750
21587
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T1/2
1982982
21588
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T3/4
1915 Kisdisznód, Michelsberg, Cisnadioara; Michelsberg bei Hermannstadt. Chromophot v. Jos. Drotleff (kopott sarkak / worn corners) 1305372
21589
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T1
Kisdisznód, Cisnadioara; látkép / general view 1981860
21590
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T1
Kohóvölgy, Strambu-Baiut (Magyarlápos, Targu Lapus); Piac tér / square 1981873
21591
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T1
Kohóvölgy, Strambu-Baiut (Magyarlápos, Targu Lapus); Rotunda 2059125
21592
358
Transylvania
KĂŠpeslapok
T2
1901 Kolozsvár, Cluj; Mátyás király tér, New York szálloda, Schuster Emil, Hanitz Sándor, Dániel Antal, Hubay Károly üzlete, Wolff J. gyógyszertára. Szecessziós virágos dombornyomott litho keret / square, hotel, shops, pharmacy. Art Nouveau, floral, Emb. litho frame Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft