Világhy Árpád (1960- ): Jegyespár, biszkvit porcelán, jelzett, apró ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Vilaghy-Arpad-1960-Jegyespar-biszkvit-porcelan-jelzett-apro-kopasokkal-m-34-5-cm~II2048268
2048268
11213
357
Leírás: Világhy Árpád (1960- ): Jegyespár, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásokkal, m: 34,5 cm
: turóczi_márk