Hollóházi tál és tálkák (7 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-tal-es-talkak-7-db-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-28C39719-cm-d13-5-c~II2053952
2053952
11186
357
Leírás: Hollóházi tál és tálkák (7 db), matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 28×19 cm, d:13,5 cm (6×)
: tánczos_gábor