Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 69

DN A Szakszervezetért 1903 Vasas zománcozott fém jelvény (32mm) T:2
31422.

DN "A Szakszervezetért 1903" Vasas zománcozott fém jelvény (32mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Magyar Politikai Foglyok Szövetsége aranyozott fém gomblyukjelvény (25mm) T:1-
31423.

DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" aranyozott fém gomblyukjelvény (25mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
DN FIAP (Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség) zománcozott fém jelvény, hátulján Bertoni srl. Milano felirat T:1-
31424.

DN "FIAP (Nemzetközi Fotóművészeti Szövetség)" zománcozott fém jelvény, hátulján "Bertoni srl. Milano" felirat T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
DN Unaids festett fém jelvény T:1- ND Unaids painted metal badge C:AU
31425.

DN "Unaids" festett fém jelvény T:1- ND "Unaids" painted metal badge C:AU

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1956. Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény) részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-
31426.

Ausztria 1956. "Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény)" részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31427.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Finnország 1946. TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946 hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. TUL (Finnish Workers Sports Federation) 1946 Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF
31428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy-Britannia 1944. Szabadkőműves Elnök jelvény részben zománcozott, jelzett Ag jelvény mellszalagon (szalaggal együtt 23,13g/41x60mm) T:1-,2 Great Britain 1944. Freemason President badge partially enamelled, hallmarked Ag badge with ribbon (with ribbon 23,13g/41x60mm) C:AU,XF
31429.

Nagy-Britannia 1944. "Szabadkőműves Elnök jelvény" részben zománcozott, jelzett Ag jelvény mellszalagon (szalaggal együtt 23,13g/41x60mm) T:1-,2 Great Britain 1944. "Freemason President badge" partially enamelled, hallmarked Ag badge with ribbon (with ribbon 23,13g/41x60mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF
31430.

Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. Deutscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Női tornafesztivál Dönis) fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1-  German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU
31431.

Német Harmadik Birodalom / Dönis (Donín) 1937. "Deutscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis (Német Tornaszövetség - 1. kerület - Női tornafesztivál Dönis)" fém jelvény, hímzett betéttel (38,5x48mm) T:1- German Third Reich / Dönis (Donín) 1937. "Detuscher Turnverband - 1. Bezirks - Frauenturnfest in Dönis" metal badge with embroidered textile inlay (38,5x48mm) C:AU

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után) Br lemezjelvény, hátoldalon SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1 / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. 1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich Br sheet metal badge with SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ makers mark on reverse C:UNC
31432.

Német Harmadik Birodalom / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich (1. Építők dalfesztivál a Birodalomba való hazatérés után)" Br lemezjelvény, hátoldalon "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" gyártói jelzéssel (30x46mm) T:1 / German Third Reich / Haag am Hausruck 1938. "1. Bausängerfest des Hausruckbaues nach der Heimkehr ins Reich" Br sheet metal badge with "SCHWERTNER - EGGENBERG & CIE GRAZ" makers mark on reverse C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Pakisztán 1949. Pakisztán Függetlenségi Érem Cu-Ni kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2-,3 fülnyom Pakistan 1949. Pakistan Independence Medal Cu-Ni decoration without ribbon and ear C:VF,F ear mark
31433.

Pakisztán 1949. "Pakisztán Függetlenségi Érem" Cu-Ni kitüntetés mellszalag és fül nélkül T:2-,3 fülnyom Pakistan 1949. "Pakistan Independence Medal" Cu-Ni decoration without ribbon and ear C:VF,F ear mark

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft