Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 62

1986. 14db klf WWF - Természetvédelmi Világalap érmés bélyeges boríték, FDC, gyűjtői albumban holland nyelvű tájékoztatóval, mind vízi állat témában, közte 1986. Nagy ámbráscet fém emlékérem szt. helénai bélyeggel T:1 1986. 14pcs of diff WWF - World Wildlife Fund coin letters with stamp, FDC, all in collectors album with information in Dutch, all with aquatic animals, including 1986. Sperm whale metal commemorative coin with stamp from St. Helena C:UNC
30042.

1986. 14db klf "WWF - Természetvédelmi Világalap" érmés bélyeges boríték, FDC, gyűjtői albumban holland nyelvű tájékoztatóval, mind vízi állat témában, közte 1986. "Nagy ámbráscet" fém emlékérem szt. helénai bélyeggel T:1 1986. 14pcs of diff "WWF - World Wildlife Fund" coin letters with stamp, FDC, all in collectors album with information in Dutch, all with aquatic animals, including 1986. "Sperm whale" metal commemorative coin with stamp from St. Helena C:UNC

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Bahrein 1996. 1/2D, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Bahrain 1996. 1/2 Dinar in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30043.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nigéria 1983. 50K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Nigeria 1983. 50 Kobo in envelope with stamps and cancellations C:UNC
30044.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Norvégia 1977. 10K borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I Norway 1977. 10 Kronur in envelope with stamps and cancellations C:UNC
30045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Srí Lanka 1982. 5R borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I  Sri Lanka 1982. 5 Rupees in envelope with stamps and cancellations C:UNC
30046.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Zaire 1991. 20.000Z borítékban, alkalmi bélyeggel és bélyegzéssel T:I  Zaire 1991. 20.000 Zaires in envelope with stamps and cancellations C:UNC
30047.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Bognár György (1944-) 1996. Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya Ag emlékérem (12,1g/0.999/30mm) bélyeges borítékon, Puskás Ferenc saját kezű aláírásával T:PP kis patina
30048.

Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / Az évszázad gólkirálya" Ag emlékérem (12,1g/0.999/30mm) bélyeges borítékon, Puskás Ferenc saját kezű aláírásával T:PP kis patina

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Afganisztán 1980. 50p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Afghanistan 1980. 50 Pul in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Algéria 1974. 5c, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Algeria 1974. 5 Centimes in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Anguilla 1977. 2p, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Anguilla 1977. 2 Pence in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1983. 10Sch, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Austria 1983. 10 Schilling in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Azori-szigetek 1980. 25E, felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1  Azores 1980. 25 Escudos in envelope with stamp and cancellation, with German description C:UNC
30053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft