Nyomtatványok

Tételek száma: 256

13035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Budapesti látképek, 20 db kisméretű litho kép leporellóban, Franke Pál könyvkereskedő, Budapest
13036.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Trieszt, 12 képes litho leporelló, szép állapotban, 11 x 6,5 cm
13037.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.  M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém. bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
13038.

cca 1900 A közúti kerületi kir. felügyelők hatáskörére vonatkozó utasítás. Bp., Légrády, 23+1 p. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. "M. Kir. Államépítészeti Hivatal. Veszprém." bebélyegzésekkel, ceruzás és tollas jegyzetekkel, aláhúzásokkal.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 San Marinoi köztársaság képes füzet 15p.21x14 cm
13040.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900-1960 vegyes papírrégiség tétel: nyomtatványok, reklámok
13041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Martin von Molitor (1759-1812)-Joseph Mössmer (1780-1845): Hegyi utakon, offszet, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20x29 cm
13042.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1900 6 db városképes litho és egyéb leporelló
13043.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1901 Fregoly: A hasbeszélés művészete. Bp., 1901, Gerő I. Imre, 27+5 p. Papírötésben, szakadozott, foltos borítóval, kissé szakadt lapszélekkel, foltos.
13044.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
13045.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13046.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft