Nyomtatványok

Tételek száma: 256

1944 M. kir .Államvasutak nemzetvédelmi akadémiájának a dunakeszi főműhely telepen rendezett tanfolyamának leírása. Gépirat 3 p.
13203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1945 Kolozsvár, Erdély. II. évf. 133. szám, 1945. aug. 28. Szerk.: Raffay István. Kolozsvár, Minerva-ny., 4 p. Szociáldemokrata napilap. +Világosság. II. évf. 251 sz. 1945. nov. 18. Szerk.: Balogh Edgár. Kolozsvár, Minerva, 4 p. Az egyik kissé foltos, az egyik kissé szakadozott.
13204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1945 Akik a nép kenyerére és szabadságára törtek. 12p. Kommunista propaganda kiadvány.
13205.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1945 Vegyes folyóirat tétel, Népszava 1945. márc. 3., Szabadság 1945. márc. 31., Világ 1945. aug. 24., Kis Ujság. aug. 24.
13206.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1946 Meghívó a Földalatti vasút 50. évfordulója alkalmából tartott ünnepségre. Képekkel . Közlekedési Múzeum. 24x17 cm 4 p. Kis beszakadásokkal
13207.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1946 Zsebnotesz, használatlan
13208.

1946 Zsebnotesz, használatlan

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1946-1947 Ferences Világmissziók 3 db füzet (Milibi a fekete lány; Egy az úr; Jawata levelei Omotóhoz)
13209.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1947 Szüts Tivadar: Gondolatok a dolgozók fürdő-klubjáról. Klny. a Fővárosi Napló 1947. augusztus 2-i számából, tűzött papírkötésben, jó állapotban
13210.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1948 Nagykőrösi Arany János napok műsorfüzet. 16p..
13211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1948 Pesti Izé Naptár. 1948. Papírkötésben, foltos, javított gerinccel, kissé laza kötéssel.
13212.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db.  A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés.  1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc.   1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal.   1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny.  Tájékoztató a sztahanovista cím elnyerésérének feltételeiről, 4 p.  1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos.  Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.
13213.

cca 1949-1950 Vegyes papírrégiség tétel, szocialista témában, 8 db. A Párt vezeti az Ifjúsági Szövetséget. 1. szám. Bp., é.n.,(cca 1950), Magyar Ifjúság Népi Szövetsége Oktatási Osztálya,(Athenaeum-ny.), 28 p. Papírkötés. 1950 Magyar-Szovjet Társaság Tájékoztató. II. évf. 9. sz. Magyar-Szovjet Barátság Hónapja, 1950 febr-márc. 1950 Fűszerértékesítő Nemzeti Vállalat - Szabadságharcos Szövetség üzemi szervezetének szabadságharcos estélyének meghívója, hajtásnyommal. 1949 Orsai Csomópont (Konstantin Zászlonov) film prospektus. Bp.,Globus-ny. Tájékoztató a "sztahanovista cím" elnyerésérének feltételeiről, 4 p. 1949 Szikra. Ifjúmunkás lap. II. évf. 52. sz., szakadozott, foltos. Rákosi Mátyás, és Sztalin fotók, 2 db, foltosak, sérültek, rossz állapotban, 24x18 cm.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1950 Szovjet Gyár - Szovjet Asszony. Magyar-Szovjet Társaság és a Magyar Nők Demokratikus Szövetségének kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., Hírlapnyomda-ny., a borító elvált a gerinctől, foltos, 48 p.
13214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft