Nyomtatványok

Tételek száma: 256

1936-1941 4 db iskolai értesítő: Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 1935-1936, 1937-1938,1940-1941 értesítői. Benne egy farsangi előadás műsorával, valamint egy emlék füzetjével 1923-1932-ből.. +A budapesti III. kerületi M. Kir. Állami Árpád Gimnázium értesítője 1936-1937. értesítője. Változó állapotban. Többnyire foltos, kopott borítókkal.
13155.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936 Postás Szaknaptár XXXX. évf. Szerk.: Dr. Kovács József. Bp., Urbányi-ny. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
13156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936 Adolf Hitler gyűjtőalbum Hitler életét és hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 201 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitlers life. Complete with original paper cover
13157.

1936 Adolf Hitler gyűjtőalbum Hitler életét és hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 201 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitler's life. Complete with original paper cover

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
13158.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1936 IBUSZ szállodajegyzék és balatoni vasúti menetrendek hoteljegyzékkel, 2 db
13159.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936 Színházi Élet olimpiai száma, benne Elek Ilona és Csík Ferenc és mások, hátlapja hiányzik, 140p
13160.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13161.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936 Magyar Írás. IV. évf. 8. sz. 1936. október. Papírkötésben. Benne Féja Géza, Szalatinai Rezső, Morvay Gyula és mások írásaival.
13162.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1937 A Keszthelyi Nyári Egyetem órarendje, hajtott
13163.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1937 Meghívó a Szent István Akadémia XXI. ünnepi ülésére
13164.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban
13165.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1938. Légoltalmi Kft. VII. módosított árjegyzéke, 1938. nov., Bp., Antos és Társa., az utolsó lap foltos, 12 sztl. lev.
13166.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft