Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1998332
11029
357
Antique
Kopcsányi Ottó (1933-): Hamutál, réz, jelzett, 8x12 cm 1749845
11030
357
Antique
Aligátor láb pénztárca / Aligator leg purse 1976992
11031
357
Antique
Ezüstözött süteményfogó, h: 19 cm 1690854
11032
357
Antique
Ezüst (Ag.) nyelű sajt és tortaszelő, jelzett, h:22-25 cm 1845509
11033
357
40000
Antique
1952 Helsinki olimpián használt diszkosz. Feltehetően Klics Ferenc, ötödik helyet szerző diszkoszvetőé volt. Finland Sportarticles Co. Helsinki. / 1952 Helsinki Olympic Games. Orginal discus probably used by Hungarian athlete Ferenc Klics, finished on 5th place. d: 19 cm 2051811
11034
357
Antique
Díszes, kezet formázó faragott tajtékpipa, tokjában 2029700
11035
357
11000
Antique
cca 1900 Ezüstözött alpakka füles tálca, jelzés nélkül, poncolt és véset mintákkal, lábakkal, 33×50 cm, m:4 cm 2050879
11036
357
Antique
Antik tajtékpipa, ezüst szerelékkel. JHNS jelzéssel. 2052193
11037
357
Antique
Ezüstözött réz fa ékszerdoboz, különféle vidámságokat bemutató figurális díszítéssel. Plüss béléssel 30x13x14 cm Kulcs nélkül 2051745
11038
357
Antique
cca 1910 szecessziós füles tálca, kézzel festett mázas fajansz belső tál, áttört alpakka széllel, jelzés nélkül, 43×34 cm 2050242
11039
357
Antique
Szabómester céhes ón tál a mester eszközeit ábrázoló képekkel. Antik. Schneider Zunft in Pest 1789 felirattal FO. jelzéssel. d:22 cm 2048342
11040
357
14000
Antique
WMF nő kancsóval, plasztikus ón szecessziós fali tál, jelzett, apró karcolásokkal, 38×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft