2 000 Ft
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás. Kiadói egészvászon-kötés, és Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón Akantisz Viktor festőművész bibliai tárgyú képével.