Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 32

17208.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17209.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
F. Buck Fraser: Eleven zsákmány. Bp.,1943, Dr. Vajna és Bokor. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval.
17211.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db: Molnár Gábor: Kalandok a brazíziliai őserdőben. Vadász, és gyűjtőuton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.+Molnár Gábor: Négyen a vadonban. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1966, Móra Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
17212.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Pálfalvi Nándor: Hajnali ösvényeken. (Sportvadászok könyve.) Bp.,1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón szakadással, kis hiánnyal.   Földes László: Vadászkalandok vad tájakon. Bp.,1987, Népszava. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17213.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
17214.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Széchényi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. Második rész. Bp., 1965, Szépirodalmi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17216.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
2 vadászkönyv: Vadászati alapismeretek. Szerk.: Dr. Borzsák Benő. Bp.,1988, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. + Vadászévkönyv 2000.
17217.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés.
17218.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17219.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft