Könyvek: Technika

Tételek száma: 49

Székely Sándor: A film technikája. Bp., 1926,Metro-Goldwyn Pictures, (Budapesti Hírlap-ny.), 144 p. Negyedik, bővített kiadás. Borító nélkül, foltos címlappal.
17356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17357.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Czagány Lajos: Bútorasztalos és díszítő munkák. 1. kiadás. Bp., 1976, Műszaki. Ábrákkal és képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
17358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17359.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17360.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földy Attila Rallye-varázs 1994-2006. Bp., Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Összesen 8 kötet, némelyik bontatlan állapotban.
17361.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A villamosság és mágnesség. A M. Posta és Távirda vonalfelvigyázói tanfolyam számára. Kiadja: a M. Kir. Posta és Távirda vezérigazgatóság. + A távíró és távbeszélő-állomások és központok berendezése. A M. Kir. Posta és Távirda vonalfelvigyázói tanfolyam számára. Kiadja: a M. Kir. Posta és Távirda vezérigazgatóság. Bp.,1910, Pesti Könyvnyomda Rt., 18+1+5; 150 p.+CXXXXVI t. Kopott félvászon-kötésben, a hátsó szennylapon ceruzás jegyzettel, két lap kijár az első részből.   .
17363.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Milner, Analisa: A web böngészése. Pécs, 2000, Alexandra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17364.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 4 kötete:  Dr. Bozóky Endre: Elektrotechnika vázlatos áttekintése. (142-143.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.   Schwicker Alfréd: Chémia. I. Szervetlen rész. (77.) Bp.-Pozsony,1907,Stampfel. Második kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.  Lechner Jenő: Építési enciklopédia. III. rész: Vasszerkezetek.(129.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.   Lechner Jenő: Építési enciklopédia. IV. rész: Épületek felszerelése.(130.) Bp.-Pozsony,1903,Stampfel. Kiadói papírkötés, szakadozott, részben hiányos gerinccel.
17365.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17366.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft