Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 46

Tolnai: A világháború története 1914-1918 I. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerince hiányzik, viseltes állapotban.
16613.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vörös Ákos: Becsülettel a hazáért. Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019. Szerzői. Kiadói papírkötésben
16614.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Franz Marc: Briefe aus dem Feld. Berlin, 1941,Rembrandt. Kiadói félvászon-kötés.
16615.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Luftfahrt. Eine Einführung in das Gesamtgebiet. Berlin, 1935, Datsch-Lehrmitteldienst. Német nyelven. Számos szövegközti fekete-fehér fotóval, ábrával illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16616.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Klabacsek Gyula: Fegyvermester. Zsaru Rendőrségi Füzetek 1. Bp.,1994, Zsaru. Kiadói papírkötés.
16617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16618.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az ardenneki offenzíva. Az ardenneki támadás a németek szemszögéből. Szerk.: Danny S: Parker. Ford.: Szilágyi Béla. Debrecen,1999,Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
16619.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16621.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Daloljatok honvédek! Magyar katonanóták gyüjteménye. 104 katonadal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, ceruzás jegyzettel.
16622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: És Mihály harcolt..., A hadtest hű marad, Ne sárgulj, fűzfa!, Virágzik a mandula. Egészvászon és félvászon kötésben, kopottas állapotban.
16623.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Sven Hedin: Ein volk in Waffen. Leipzig, 1915, F. A. Brockhaus. Fekete-fehér fotókkal, térképpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
16624.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft