https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Judaika

Tételek száma: 25

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1990, MIOK. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17405.

Deutsch Róbert et al.: Halljad Izrael. A zsidó vallás alapjai. Alef-könyvek. Bp., 1990, MIOK. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.
17406.

Fejtő Ferenc: Magyarság, zsidóság. Zeke Gyula közremüködésével. História Könyvtár Monográfiák. 14. Bp., 2000, História-MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Siddur Meirat Einayim. Tel-Aviv, 1956, Sinai Publishing. Zsidó imakönyv, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
17407.

Siddur Meirat Einayim. Tel-Aviv, 1956, Sinai Publishing. Zsidó imakönyv, kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Patai József: Héber költők. I. kötet. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XXXII. Bp.,1910, Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat, (Franklin-ny.), 382 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17408.

Patai József: Héber költők. I. kötet. Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XXXII. Bp.,1910, Az Izr. Magyar Irodalmi Társulat, (Franklin-ny.), 382 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Max Brod: Reubeni herceg. Bp., é.n. Tabor. Egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel
17409.

Max Brod: Reubeni herceg. Bp., é.n. Tabor. Egészvászon kötésben. Kissé laza fűzéssel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
17410.

Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói papírkötés. Reprint!
17411.

Bereczky Albert: A magyar protestantizmus a zsidóüldözés ellen. Bp.,1984, Református Zsinati Iroda. Kiadói papírkötés. Reprint!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Siddur Kol Yaakov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.
17412.

Siddur Kol Ya'akov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. + Régi zsidó ételek. Bp., 1984-1988, Minerva. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17413.

Herbst Péterné Krausz Zorica: Magyarországi zsidó ételek. + Régi zsidó ételek. Bp., 1984-1988, Minerva. Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
The Diaspora Haggadah. Magyar átírással ellátott Pészách Hágádá. Slomo Katz rajzaival. Tel-Aviv,é.n,Yaniv Pealim-Tsurot Chen. Kiadói papírkötés.   Ez a különkiadás ajándék a magyar zsidóság részére a Joint fennállásának 75. évfordulója alkalmából.
17414.

The Diaspora Haggadah. Magyar átírással ellátott Pészách Hágádá. Slomo Katz rajzaival. Tel-Aviv,é.n,Yaniv Pealim-Tsurot Chen. Kiadói papírkötés. "Ez a különkiadás ajándék a magyar zsidóság részére a Joint fennállásának 75. évfordulója alkalmából."

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Mákzór. Imádságos könyv az év minden napjára. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp.,é.n.,Schleisinger Jos. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval.
17415.

Mákzór. Imádságos könyv az év minden napjára. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp.,é.n.,Schleisinger Jos. Korabeli aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kol Jehuda. Héber ábécé és olvasókönyv. Bp.,2000,Makkabi. Kiadói papírkötés.
17416.

Kol Jehuda. Héber ábécé és olvasókönyv. Bp.,2000,Makkabi. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz