Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek. Bp.,[1930], Athenaeum. Második... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000091/Takats-Sandor-Regi-idok-regi-emberek-Bp-1930-Athenaeum-Masodik-kiadas-Kiadoi-festet~II2044679
2044679
17634
357
Leírás: Takáts Sándor: Régi idők, régi emberek. Bp.,[1930], Athenaeum. Második kiadás. Kiadói festett egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.
: karap_norbert