Szüllő Géza: A T. Ház humora. Kivonat a parlamenti naplókból. Előszókkal ellátta -- Bp., 1943. (Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Kft.-ny.) Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.