https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000091/Jokai-Mor-Dekameron-I-III-kotet-Bp-1894-Revai-Kiadoi-aranyozott-festett-egeszvaszon-k~II2014097
2014097
17748
357
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
LeÃrás:
Jókai Mór: Dekameron. I-III. kötet. Bp.,1894, Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, a II. kötet hátsó tábláján kis ütÅ‘déssel és a gerincén kis sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: lászló_lili