Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000091/Barna-Jakab-A-jatekok-konyve-Bp-enMagyar-Kereskedelmi-Kozlony-Kiadoi-felvaszon-kote~II2048563
2048563
17633
357
Leírás: Barna Jakab: A játékok könyve. Bp.,é.n.Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
: karap_norbert