Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 416
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1997887
17601
357
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott védőborítóban, intézményi bélyegzőel. 2047344
17602
357
Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp.,(1937), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 2020077
17603
357
Guinness jazz-zenészek lexikona. Ki kicsoda a Jazzben? Szerk.: Colin Larkin. Bp., 1993, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1892156
17604
357
Halhatatlan szerelem nagy festők és nagy festők művészetének tükrében. Bp., 1930, Pesti Napló. Vászonkötésben, jó állapotban. 1892162
17605
357
Magyar mesterművek. Szerk.: Petrovics Elek. Bp., 1936, Pesti Napló. Kicsit kopott műbőr kötésben, jó állapotban. 2001132
17606
357
Ék Sándor: Mába érő tegnapok. Bp.,1968, Kossuth. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 1969973
17607
357
Nagy István: Külváros. Bp., 1942, Magyar Élet,(Pesti Lloyd-ny.), 94 p. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban. 2007188
17608
357
Föld, kenyér, szabadság dalokban. Szántó Piroska rajzaival. Bp.,1945, Szikra, 40 p. Kiadói papírkötés. 2048575
17609
357
Hajnóczy Péter: M. 1. kiad. Bp., 1977, Szépirodalmi. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2049841
17610
357
Hevesi Ferenc: Egy élet útja.Reverend Doubleweight változásai. Aláírt példány!
Bp.,1939, Viktória Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben 2048900
17611
357
Veres Péter: Gyepsor. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Papírkötésben, jó állapotban. 2049456
17612
357
Kertész Imre: Sorstalanság. Bp.,2009,Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft