Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 416

18664.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
18665.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
18666.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18668.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Ipari szakkönyvtár 1-2: kötet: Amit a képesített iparosnak tudni kell közigazgatási ismeretek köréből Szerk.: Moór Jenő. Gazdasági ismeretek iparosok számára. Szerk.: Dr. Puky Ferenc, Dr. Kozmutza Pál, Fábián Menyhért. Bp.,é.n. (cca 1937-1938), Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
18669.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18671.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
18672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18673.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nyitnikék 3. Csupaszám országban. Szerk. Huszár Tiborné. Rajzolta: Kepes Erzsébet. Kisiskolások könyve. Bp.,1976, RTV-Minerva, (Offset-ny.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
18674.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kalevala. Fordította, kísérő tanulmánnyal ellátta, és a felvételeket készített: Rácz István. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18677.

Kikiáltási ár:
800 Ft
18678.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft