Hornyik Zoltán (1960-): Tisza holtág. Olaj, farost, jelzett, keretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hornyik-Zoltan-1960-Tisza-holtag-Olaj-farost-jelzett-keretben-43C39758-cm~II2051184
2051184
10119
357
Leírás: Hornyik Zoltán (1960-): Tisza holtág. Olaj, farost, jelzett, keretben, 43×58 cm
: turóczi_márk