Fehér Ilona (1913-1983): Kikötött csónak. Rézkarc, papír, jelzett, 29×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Feher-Ilona-1913-1983-Kikotott-csonak-Rezkarc-papir-jelzett-29C39739-cm~II2044665
2044665
10092
357
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Fehér Ilona (1913-1983): Kikötött csónak. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: