Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966). Füstölgő gyárkémény. Akvarell, p... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/357/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Csallokozi-Farkas-Lorinc-1898-1966-Fustolgo-gyarkemeny-Akvarell-papir-jelzett-17C3972~II2052151
2052151
10051
357
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966). Füstölgő gyárkémény. Akvarell, papír, jelzett, 17×25 cm
: bk